#txt_slide_01 #txt_slide_01 #txt_slide_02 #txt_slide_03
     
 
 

Pokrycia dachowe.

 
 
 
 


---------------------- Pokrycia dachowe Pruszyński ----------------------

1. BLACHODACHÓWKA +

     
 

Blachodachówka jest eleganckim i trwałym pokryciem dachowym nadającym się na wszystkie rodzaje dachów stromych. Łącząc w sobie tradycję z nowoczesną technologią znajduje zastosowanie przy budowie domów jedno- i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, obiektów sakralnych oraz przy renowacji starych dachów.

 

 

 

2. TRAPEZY +

     
 

Blachy trapezowe to ekonomiczny materiał do krycia dachów i elewacji. Szeroki wybór profili – od wysokości 6 mm do 160 mm – oraz rodzajów blachy (ocynkowane, powlekane) pozwala na różnorodne zastosowanie ich na dachach i elewacjach, bramach i ogrodzeniach oraz konstrukcjach nośnych w budownictwie indywidualnym i przemysłowym.

Blachę trapezową o niskim profilu można stosować do krycia powierzchni elewacyjnych (T6 - T60) i dachowych (T14 - T60) domów jednorodzinnych, garaży oraz małych obiektów handlowych. Natomiast wyższe profile, z uwagi na swoją wytrzymałość, znajdują zastosowanie na dachach o dużych rozpiętościach i w konstrukcjach nośnych. Najwyższe z profili (T50 – T160) wykorzystywane są przy budowie dużych obiektów przemysłowych, handlowych i usługowych. Te najwyższe (T135 – T160) stosuje się w konstrukcjach nośnych, o znacznych rozpiętościach (dachy płaskie izolowane o dużych powierzchniach) i do wykonywania stropów.

W pełnej ofercie posiadamy blachy trapezowe: T6, T7, T8, T14, T16, T18, T18 (ocynkowana), T20, T35, T40, T45, T50, T55, T60

 

 

 

2. PANELE DACHOWE

     
 

Jest to propozycja dla Klientów, którzy chcą by ich dach wyglądał oryginalnie. Panele Karo dzięki swojemu ponadczasowemu kształtowi doskonale prezentują się zarówno na obiektach zabytkowych, jak również na budynkach o nowoczesnej stylistyce.

Panele oferowane są w trzech rozmiarach wraz z potrzebnymi listwami startowymi oraz elementami mocującymi – haftkami.

W zależności od powłoki produkty objęte są 10 lub 30-letnia gwarancją.

.

 

 

 


---------------------- Pokrycia dachowe Finco-Stal ----------------------

1. BLACHODACHÓWKA +

     
 

Blachodachówki produkowane w FINCO-STAL to stylowe pokrycia w kształcie dachówki ceramicznej. Lekkość naszych produktów pozwala na zaprojektowanie znacznie prostszej, lżejszej więźby dachowej. Nawet skromny budynek, którego dach pokryjemy blachodachówką nabierze stylu i elegancji.

Więcej na stronie www: http://fincostal.com.pl/produkty

 

2. PANEL DACHOWY+

     
 

Blachodachówki produkowane w FINCO-STAL to stylowe pokrycia w kształcie dachówki ceramicznej. Lekkość naszych produktów pozwala na zaprojektowanie znacznie prostszej, lżejszej więźby dachowej. Nawet skromny budynek, którego dach pokryjemy blachodachówką nabierze stylu i elegancji.

Więcej na stronie www: http://fincostal.com.pl/panele-dachowe-retro/

 


---------------------- Pokrycia dachowe Creaton ----------------------

1. DACHÓWKA CERAMICZNA

     
 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną gamę dachówek ceramicznych firmy Creaton.

Więcej na stronie www: http://www.ebmpolska.pl/produkty/produkty/dachowka-ceramiczna.html

 

 


---------------------- Wybierz inne produkty: ----------------------


 

Kinsoft Systemy Informatczyne:

Strony www Radom