#txt_slide_01 #txt_slide_01 #txt_slide_02 #txt_slide_03
     
 
 

Akcesoria dachowe :: Rynny Niagara

 
 
 
 

 


---------------------- Akcesoria dachowe - rynny - Plastmo ----------------------

1. Rynny Stal

     
 

Plastmo Polska Sp. z o.o. od 25 lat, producent rynien plastikowych z PCV, jako pierwszy wprowadził do obrotu kompletne plastikowe systemy rynnowe. Po kilku latach rynny z PCV Plastmo Polska stały się znakomitym systemem do odprowadzania wody z dachów.

Systemy rynnowe plastikowe produkcji Plastmo Polska dzięki dbałości firmy o znakomite rozwiązania techniczne systemu, umożliwiające odprowadzanie wody z każdego, najbardziej skomplikowanego dachu, stały się bardzo popularnym systemem rynnowym z PCV w Polsce i krajach Europy wschodniej.

Specjalny kształt brzegu rynny, zastrzeżony patentem gwarantuje stabilność oraz sztywność rynny. Dbałość naszej firmy o ochronę środowiska zaskutkowała wyeliminowaniem z naszych systemów rynnowych plastikowych stabilizatorów ołowiowych. Ta innowacja techniczna pozwoliła na eksport naszego systemu z PCV do krajów skandywanwskich gdzie jakość, walory techniczne i troska o ochronę środowiska odgrywa bardzo istotną rolę.

Decydując się na zastosowanie naszego systemu rynnowego z PCV do odprowadzania wody dokonacie Państwo znakomitego wyboru.

Oferta firmy Plastmo: więcej na stronie

http://www.plastmopolska.pl/plasa-pvc.html

 

2. Rynny PVC Co-EX

     
 

Plasa® z Luranu S (ASA) - innowacyjnego tworzywa produkowanego przez koncern BASF
- to gwarancja niesłabnącego koloru z biegiem lat. Plasa ASA odpiera wszelkie szkodliwe czynniki atmosferyczne, pozostając jednolicie połyskliwa na wszystkich elementach orynnowania.

Plasa ASA ma charakterystyczny, chroniony patentem  kształt brzegu rynny, który zapobiega przelewaniu się opadów. To niezwykle ważny element gwarantujący stabilność, sztywność oraz maksymalną wytrzymałość rynny. System Plasa ASA jest produkowany zgodnie z Normą PN-EN 607:2005.

Doskonałe właściwości termoplastyczne systemu Plasa ASA pozwalają na tworzenie najbardziej wyszukanego orynnowania, które sprosta potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Oferta firmy Plastmo: więcej na stronie

http://www.plastmopolska.pl/plasaasa/informacje-o-produkcie-plasa-asa.html

 

3. Rynny Ocynk

     
 

Od kilku lat Plastmo Polska Sp. z o.o. rozpoczęło produkcję systemów rynnowych metalowych z różnego rodzaju metali. Nasz system Plastal od początku powstania jest zgodny pod względem technicznym z niemiecką normą DIN.

Jest to system rynnowy metalowy głęboki, czyli że rynna metalowa ma kształt połowy koła w przekroju poprzecznym i w porównaniu z wieloma systemami tak zwanymi potocznie "płytkimi" może odprowadzać ponad 30% wody więcej, co przy takim samym rozmiarze rynny metalowej np. rynna 125 Plastal i rynna 125 system płytki, daje zdecydowaną przewagę systemowi rynnowemu metalowemu Plastal.

Metalowe systemy rynnowe stają się coraz bardziej popularne z uwagi na ekspansywny rozwój metalowych pokryć dachowych. Tak więc rynny metalowe stały się naturalnym wykończeniem dachów. Nasza firma produkuje kompletny system metalowy z blachy stalowej pokrytej tworzywem zwanym "puralem", w kolorach dostosowanych do pokryć dachowych.

Nasi klienci mają również do dyspozycji bardzo atrakcyjne systemy rynnowe metalowe produkowane ze szlachetnych metali takich jak: tytan-cynk, miedź, stal nierdzewna. Te szlachetne surowce dają rynnom metalowym długi okres eksploatacji i odporność na korozję.

Producent rynien metalowych zadbał też o obiekty przemysłowe, handlowe i wielko-powierzchniowe oferując metalowe systemy rynnowe z blachy ocynkowanej. Różnego rodzaju metalowe rynny znajdują zastosowania na wszystkich obiektach. Bardzo szeroki asortyment kolorystyczny jak i wybór użytego surowca daje wielkie możliwości ofertowe, a dla producenta rynien metalowych firmy Plastmo Polska Sp. z o.o. stanowi kolejne wielkie wyzwanie.

 

Ofert afirmy Plastmo: więcej na stronie

http://www.plastmopolska.pl/plastal.html

 
 


---------------------- Wybierz inne produkty: ----------------------


 

Kinsoft Systemy Informatczyne:

Strony www Radom